TANIŞLARGRUP

KURUMSAL

TANIŞLARGRUP

İLKELERİMİZ

Bizi biz yapan değerlerimize saygılıyızdır.
Grup, grup şirketleri, yöneticiler ve çalışanlar söz ve davranışlarında; yasalara, milli ve manevi değerlere, ahlaki değerlere, kişi ve kuruluşlara, çevreye saygılı bir biçimde davranmakla yükümlüdürler

Yaptığımız her işin merkezinde müşteri vardır.
Müşteri menfaatleri sürekli ön plandadır. Tanışlar Grup, müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımı ile hareket etmektedir. Müşterilerimiz için değer oluşturmak ve müşteri beklentilerine fiyat, kalite, istikrar ve olumlu bir yaklaşım ile karşılık vermek önceliklerimiz arasındadır.Satış öncesi, esnası ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. 

Çözüm ortaklarımızla karşılıklı faydayı esas alır ve şeffaflığa önem veririz.
Tanışlar Grup, bünyesinde bulunan şirketleri ve markaları ile birlikte çözüm ortaklarıyla olan ilişkisini karşılıklı güvene dayanan bir anlayış üzerine kurmuştur.

Tanışlar Grup, ilişkide bulunduğu kurum ve kuruluşlar ile şeffaf bir iletişim halindedir. Çözüm ortaklarımız ile ortak bir paydada buluşur ve karşılıklı faydayı esas alan bir yaklaşım ile çalışırız. 

Her çalışan Tanışlar Grup Ailesinin birer ferdidir.
Tanışlar Grup olarak, rekabet şartlarının zorlaştığı ve bilgi çağının içinde yaşadığımız şu günlerde en önemli sermayemiz olarak çalışanlarımızı görmekteyiz. Çalışanlarımızın vizyon ve misyonları bizi geleceğe taşıyacak en önemli değerlerimizdir.

Bu nedenle, çalışanlarımızın memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve çalışanlarımızı kurum aidiyetine sahip, verimliliği yüksek ve sürekli üreten bir bireye dönüştürmek amacıyla kendileriyle sürekli olarak karşılıklı paylaşım içerisinde bulunmaktayız.

Bu çerçevede, çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerini sağlamak için çeşitli konularda eğitim seminerleri düzenlemekte ve çeşitli kültürel faaliyetlere katılmalarına destek vermekteyiz.

En alt düzeyden en üst düzeye kadar tüm çalışanlarımızı Tanışlar Grup ailesinin birer ferdi olarak görmekteyiz.

Biliyoruz ki, çalışanlarımızın mutluğu grubumuzun mutluluğudur.

Gücümüz, ülkemizin gücüdür.

Güçlü bir ülke, güçlü kurum, kuruluş ve bireylerden oluşur. Tanışlar Grup olarak bizler, güçlü olmamızın ülkemizin güçlü olması anlamına geldiği bilinciyle hareket etmekteyiz. Tüm yatırım ve atılımlarımızı bu felsefe çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. 

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?
AÇIK POZİSYONLAR BAŞVURU FORMU