TANIŞLARGRUP

YATIRIMLAR

TANIŞLARGRUP

TANIŞLAR İNŞAAT

Uşak Seramik, Granitta Favorittta Granit Seramik, Albinno Banyo-Mutfak Ekipmanları, Userfix Yapı Kimyasalları gibi markalarıyla inşaat sektörüne güçlü markalar kazandıran Tanışlar Grup bu tecrübesini, bünyesinde faaliyet gösteren Tanışlar İnşaat’ta birleştirerek konut üretimine başlamıştır. 2010 yılında Çekmeköy Tanışlar İş Merkezi projesinin temelini atan Tanışlar İnşaat, bu projenin hemen ardından 55 daireli Aden Evleri sitesini tamamlamıştır. Ardından 144 daireli Şah-ı Hane projesine başlayan Tanışlar İnşaat, bu projenin de büyük bir bölümünü tamamlamış durumdadır.

Nitelikli konut projelerinden toplu konutlara, Alışveriş Merkezlerinden sağlık tesislerine, spor komplekslerinden fabrika binalarına kadar farklı kategoride inşaat projelerini gerçekleştirebilecek bir birikim ve tecrübeye sahip olan Tanışlar İnşaat, Tanışlar Grup’un enyenilikçi ve vizyoner iştiraklerinden biridir.TANIŞLAR İNŞAAT FAALİYET ALANLARI 

SPOR TESİSLERİ
Bugüne kadar yaptığı bütün konut projelerinde fiyatla değil kalitesiyle rekabeti esas alan Tanışlar İnşaat, birikim ve tecrübesiyle her ölçekte spor tesisleri inşa edecek kapasiteye sahiptir.

SAĞLIK KOMPLEKSLERİ
Tanışlar İnşaat uzman personeli ve güçlü networkü sayesinde her türlü sağlık komplekslerini anahtar teslimi üretebilecek bir seviyeye ulaşmıştır.

AVM
Projelerinde mekan ve sosyal donatı ilişkisini insan ihtiyaçlarını merkeze alarak kurgulayan Tanışlar İnşaat, Alışveriş ve Yaşam Merkezi projelerinde de proje aşamasından, teslime kadar bütün süreçleri yönetebilecek bir organizasyona sahiptir.

SAĞLAM YAPILAR
Her türlü inşaat tekniğini uygulayabilecek bir donanıma sahip olan tanışlar inşaat, sağlam ve nitelikli yapılar inşa eder.

Daha fazla bilgi için 
www.tanislarinsaat.com

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?
AÇIK POZİSYONLAR BAŞVURU FORMU